kontakt-nowy

O mnie


Zdrowie psychiczne pod najlepszą opieką!

Chcesz wykonać badania na broń w Katowicach?
Zależy Ci na nawiązaniu współpracy z gabinetem wykonującym badania psychologiczne kierowców na Śląsku?

Zapraszam do gabinetu psychologicznego w Katowicach prowadzonego przez wykwalifikowaną psycholog, mgr Iwonę Hildebrandt. Zrób krok w stronę lepszego jutra i zadbaj o równowagę psychiczną – dla siebie i swoich najbliższych.

Jestem psychologiem z wieloletnim doświadczeniem, który pomoże Ci w różnych problemach natury psychicznej. Odwiedzając mój gabinet uzyskasz wszechstronną pomoc:

  • psychologa,
  • terapeuty uzależnień,
  • doradcy HIV i AIDS,
  • biegłego sądowego z zakresu uzależnień od substancji psychoaktywnych przy Sądzie Okręgowym w Katowicach.

Dzięki nawiązaniu kontaktu z psychologiem Twój świat zostanie uporządkowany, a Ty sam lepiej zaczniesz się w nim odnajdywać. Musisz wiedzieć, że na życie oddziałują różne siły, które razem dążą do zachowania w nim harmonii i równowagi. Również i w codzienności każdego człowieka owa równowaga odgrywa niezwykle istotną rolę, zwłaszcza ta psychiczna. Bardzo często nie zdajemy sobie z tego sprawy, w wyniku czego popadamy w depresję, żyjemy w ciągłym stresie i nie dajemy sobie rady z pozoru prostymi obowiązkami zawodowymi i domowymi. Używki stają się naszą ucieczką przed codziennością. Można to zmienić! Podejmuję się także leczenia uzależnień w gabinecie w Katowicach.

Badania dla grup zawodowych

Istnieją pewne grupy zawodów, w których odpowiednie predyspozycje psychiczne są ważnym wymogiem dla uzyskania kwalifikacji zawodowych. Jeśli marzy Ci się praca policjanta, zawodowego kierowcy czy podobna, sprawdź, czy je posiadasz wykonując:

  • badania psychotechniczne kierowców,
  • badania psychologiczne kierowców,
  • badania na broń.

W gabinecie psychologicznym w Katowicach wykonamy dla Ciebie wszystkie niezbędne do przyszłej pracy zawodowej badania. Dzięki nim przybliżysz się do osiągnięcia Twojego celu.

Zaufaj mi już dziś!


Studiowałam psychologie na rodzimym Uniwersytecie Śląskim. Od 12 lat jestem związana ze Szpitalem Specjalistycznym w Chorzowie, gdzie pracuję jako psychoterapeuta uzależnień. Jest to moje główne miejsce pracy jednak odkąd pamiętam zawsze angażowałam się gdzieś jednocześnie aby przeciwdziałać własnemu wypaleniu zawodowemu oraz aby czerpać nowe doświadczenia. Od czasu studiów ciągle się uczę, a to zgłębiam psychikę ofiar i sprawców przemocy lub uzależnienia od substancji psychoaktywnych
a to wnikliwie przyglądam się diagnozie neuropsychologicznej i rehabilitacji w psychiatrii. Praktykę zawodową zdobywałam na Oddziale Psychiatrii Szpitala Miejskiego
w Rudzie Śląskiej,w Domu Pielęgnacyjno-Opiekuńczym Polskiego Czerwonego Krzyża, w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Punkcie Konsultacyjny ds. Narkomanii, oraz Centrum Psychiatrii w Katowicach.

Dodatkowo jestem związana z działaniami edukacyjnymi, profilaktycznymi. Prowadzę warsztaty, szkolenia oraz prelekcje na zlecenie i w projektach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, Urzędu Miasta Katowice, Urzędu Miasta Chorzów, Urzędu Miasta Pszów, Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii oraz Krajowego Centrum ds. AIDS. Działam i tworzę „Górnośląskie Stowarzyszenie Wspólnota” oraz prowadzę jako koordynator i doradca, Punkt Konsultacyjno- Diagnostyczny przeprowadzający anonimowo i bezpłatnie testowanie w kierunku wirusa HIV. Od 2011 jestem biegłym sądowym Sądu Okręgowego w Katowicach oraz biegłym do zbierania informacji o używaniu substancji psychoaktywnych.

W psychologii pasjonuje mnie wiele nurtów, jednak zawsze oddzielam pasje od misji. Nie zbawiam na siłę i nie leczę klientów wbrew ich woli. Cztery lata temu usamodzielniłam się i otworzyłam w centrum Katowic „Pracownię Badań Psychologicznych. Twój Balans”, gdzie równolegle prowadzę prywatny gabinet psychoterapeutyczny, badam kierowców i osoby ubiegające się o pozwolenie na broń.

Prywatnie jestem żoną , mamą 6 -letniej Zuzi, rocznej Antosi, siostrą gimnazjalistki, ciocią dla dzieci moich przyjaciółek, córką oraz swoim własnym szefem.
W pełnieniu rożnych ról pomaga mi zapał, pozytywny stosunek do życia oraz zdolności organizacyjne, które przydałby mi się już wielokrotnie przy organizowaniu konferencji ogólnopolskich i międzynarodowych. Ostatnia moja pasja to twórcze wykorzystanie psychodramy w nurcie psychoterapii, którą pogłębiam w Śląskiej Szkole Psychoterapii
w Gliwicach.


GABINET PSYCHOLOGICZNY W KATOWICACH

mgr Iwona Hildebrandt – psycholog, terapeuta uzależnień, doradca HIV i AIDS,
biegły z zakresu uzależnień od substancji psychoaktywnych przy Sądzie Okręgowym w Katowicach.

Adres gabinetu:
GSM: 788 85 51 99
email: biuro@twojbalans.pl